Sme na YouTube !!!

Drahí naši čitatelia/sledovatelia ( teda rozumej prevažne rodina a kamoši, haha 😀 ), ak ste ešte nezaregistrovali, tak vám dávame na vedomie, že pomaličky ( a snáď aj isto ) rozbiehame náš YouTube kanál, ktorý sa volá – ako inak, Lumadventures 🙂 .

image1

Momentálne sa tam nachádza zopár videí zo snowboardovačiek v Lake Louise, nejaké videjká z Havaja, z nášho staršieho 3-dňového výletu do Barcelony a samozrejme náš prvý oficiálny vlog :O .

 

Máme už aj nejaké materiály na jeho pokračovanie, aby sme vám poukazovali okolie, v ktorom momentálne žijeme, a podelili sa o všetky tieto krásy, ktoré máme denno-denne pred očami a denno-denne žasneme nad tým, aké sú všetky hory a celá tá zimná mrznúca krajina okolo nás úžasné.

 

Brúsime si zúbky na nejakú tú novú techniku, tak ak pôjde všetko tak ako má, máte sa istotne na čo tešiť 😉 . Jediný mínus je paradoxne práve v technike, a to v podobe našich notebookov, ktoré iba s veľkou námahou zvládajú lepšie ( teda kvalitnejšie grafické programy ) na úpravu už spomínaných videí. Maťovi naposledy exportovalo tento náš prvý vlog 7 hodín!!!  A to má celé video veľkosť iba niečo okolo 800 MB. Ale my sa s tým už snáď nejak popasujeme a niečo postupom času vytvoríme 😉 .

 

Budeme sa veľmi tešiť z vašich reakcií, lajkov, prečítaní, pozretí, odberov, či zdieľaní, a budeme vedieť, že to, čo robíme, nie je úplne zbytočné 🙂 a páči sa vám to.

 

Mimochodom, v spodnej časti každého článku sa nachádzajú ikonky na ktoré keď kliknete, prenesú vás na nás instagram, facebookovú stránku alebo youtube 😉 .

Capture

 

L & M

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s