(Minimálne) 9 dôvodov, prečo sa sem oplatí prísť

Aby ste nemali pocit z predošlého príspevku, že to tu je všetko iba negatívne, zozbierali sme pár bodov, ktoré samozrejme prevyšujú všetko to nepríjemné 😉 .

 

  • Príroda, scenérie, okolie

Toto je ten dôvod, ktorý vyrovná všetky negatíva. Príroda a okolie, smaragdovo modré jazerá, množstvo zelene a neskutočné hory takmer všade, kam sa pozriete. Dokážete si tu vymyslieť taký víkendový výlet, že z toho budete mať zážitky na celý život. Vidíte miesta, o akých sa vám ani nesnívalo. A možno aj áno 😉 .

IMG_5483IMG_5017IMG_5970IMG_5560IMG_6115

 

  • Oceán

Čo to? Opäť? Rozhodla som sa ho zaradiť aj sem, samozrejme. Ten výhľad do nekonečnej diaľky až na obzor sa nedá vynahradiť ničím. Večerná prechádzka po pláži ma okamžite katapultuje do módu dovolenka, kedy úplne zabudnem na všetky starosti, a iba si užívam morský vzduch a šum oceánu. Žiť v takej blízkosti vody je niečo úžasné.

IMG_4247IMG_4839IMG_5172IMG_6988IMG_7193

 

  • Výplaty

Nemám na mysli zrovna výšky výplat, ale skôr ich frekvenciu. Týždenne alebo maximálne dvojtýždenne. Čo dodať? Hotová Amerika 🙂 , žiadne zúfalé čakanie do výplaty a posledné tri dni obhrýzanie suchých rožkov 😀 . Money, money, money…

Executive-buy-in-blog-image

( Zdroj: Google )

 

  • Long weekends

Odkedy sme tu, každý mesiac je nejaký sviatok, ktorý dajú buď na piatok alebo na pondelok. To znamená, že vždy sa môžete tešiť na predĺžený víkend a bez míňania si dovolenky alebo bez neplateného voľna zmiznúť niekam preč na tri dni J . Za nás jedna z naj vecí v Kanade.

keep-calm-it-s-a-long-weekend3

( Zdroj: Google )

 

  • Wifi

V meste sa pripojíte takmer všade. Aj bez hesla.

wifi-158401_960_720

 

  • Obchody

Kúpite tu všetko, naozaj všetko. Len s tvarohom je to ťažšie, ale dá sa naveľa zohnať 😉 .

metropolis-at-metrotown-ext-2

( Zdroj: Google )

 

  • Fitká 24/7

Netreba komentovať. Pre fitness šialencov hotové nebíčko.

 

  • Seriály, filmy

Úplne bežná vec, že tu uzavrú na dva dni v centre mesta dve hlavné ulice, lebo sa ide natáčať Deadpool 🙂 . Alebo sa tu motá kade-tade Johnny Depp.

IMG_7032 (1)IMG_7043

( Zdroj: Google )

 

  • Ľudia

Veľa ľudí, veľa zaujímavých ľudí, veľa divných ľudí, veľa štýlových ľudí. Bežná vec, že Maťovi v Skytraine chlapi chvália bradu 😀 , ja občas obdržím nejaký ten kompliment za tetovačky 😉 .

 

Zhrnula by som to asi tak, že áno, páči sa nám tu, je to neskutočný zážitok a skúsenosť. No zostať tu žiť nadosmrti,  asi nie, ďakujeme 🙂 . To pravdepodobne prenecháme iným, ale človek nikdy nevie 😉 .

 

L

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s